Godne Uwagi

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 19
· Najnowszy użytkownik: Pikachu
Zmagania z Dąbrową Górniczą!
Kolejny mecz za nami, po ciężkiej i mocnej walce naszych zawodniczek niestety przegrywamy rozgrywki 0:3!
Pierwszy mecz już za nami!
Dnia 28.09.2013 o godzinie 16.00 odbył się mecz II ligi Kobiet UKS-Ares przeciw Sokół AWF Katowice. Po ciężkich zmaganiach nasza drużyna niestety przegrała wynikiem 3:0. Mimo wszystko mecz oraz głośny doping kibiców, a także ich oprawa pozytywnie zaskoczyły zebraną publiczność. Zapraszamy na kolejne nasze mecze.

O to relacja kibiców UKS-ARES:
"Na inauguracyjnym meczu II ligi siatkarek wspieramy naszą drużynę w liczbie ok. 20 osób w akompaniamencie bębna. Jak to zazwyczaj bywa na początku sezonu, doping tego dnia stoi na średnim poziomie, ale za to z bardzo dobrymi momentami i przede wszystkim przez całe spotkanie (mimo porażki 0:3). Przed pierwszym gwizdkiem sędziego na boisku ląduje 30 serpentyn, co na hali daje ciekawy efekt. Po meczu dziękujemy siatkarkom za walkę i przybijamy z nimi piątki. Kibiców gości nie stwierdzono.
05.10.13 Wszyscy do DĄBROWY!!!"
Gazeta Regionalna o UKS-Ares
Zebranie!
Dnia 18 września o godzinie 18-tej w Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Soli odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze UKS "Ares". Zadaniem zebrania będzie złożenie sprawozdania merytorycznego i finansowego za ostatnie 3 lata, wybór nowych władz klubu, ustalenie priorytetowych działań na najbliższe 3 lata. Zapraszamy wszystkich członków klubu, a w szczególności zawodniczki.
Złoto Aresa!
Po dwóch dniach ciężkich zmagań na turnieju mamy wyniki! Ares pokazał się z jak najlepszej strony i zdobywa ZŁOTO na Ogólnopolskim Turnieju Otwarcia Sezonu w Piłce Siatkowej Kobiet!

Osiągnięć ciąg dalszy! Nasza zawodniczka Aleksandra Sieradzka, otrzymała miano najlepszej blokującej na turnieju w Poznaniu! Gratulujemy!

Kontynuujemy nasze osiągnięcia! Nasza zawodniczka Paulina Pachurka, otrzymała miano MVP na turnieju w Poznaniu! Gratulujemy!

V Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu w Piłce Siatkowej Kobiet 1/2!
Jesteśmy po pierwszym dniu zmagań na turnieju przez nasze zawodniczki II ligi. Zakończył się on dla nas wielkim sukcesem. Dziewczyny zwyciężyły dwa z trzech odbytych meczy, które rozegrały. Jutro ciąg dalszy trzymamy mocno kciuki!

UKS Ares Nowa Sól - KS Dziewiątka Łódź 2:0
UKS Ares Nowa Sól - UKŻPS Kościan 2:0
UKS Ares Nowa Sól - PTPS Piła 1:2
V Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu w Piłce Siatkowej Kobiet
W dniach 7-8 września w Poznaniu w hali CS Politechniki Poznańskiej przy ul. Jana Pawła II 28 odbędzie się V Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu w Piłce Siatkowej Kobiet pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania p. Ryszarda Grobelnego.

Zawodniczki wraz z opiekunami zamieszkają na terenie Domu Studenckiego nr 2 w Poznaniu (50 metrów od hali). Wyżywienie zorganizowane zostanie na Rondzie Rataje w Poznaniu około 5-7 min drogi od hali.

Więcej informacji >>TUTAJ<<
Najbliższe zmagania!
Wszystkich, którzy przybędą na najbliższy mecz UKS-Ares, który odbędzie się 28.09 o godzinie 17.00 na hali przy ulicy Botanicznej w Nowej Soli, na rozgrywkę między UKS-Ares - Sokół Katowice informujemy, że do wygrania będzie koszulka Kibica UKS-Ares Nowa Sól! Koszulka będzie wyglądała w ten sposób jak na poniższym obrazku lecz bez tylnej ksywy i będzie koloru niebieskiego. Odbędzie się losowanie z wykupionych biletów, każdy będzie posiadał swój indywidualny numer. Po skończonych rozgrywkach wylosowany numerek wygrywa takowy gadżet!

Obóz w Toruniu!
14-25 sierpnia to czas obozu w Toruniu. Kwaterowaliśmy w miasteczku akademickim, w Domu Studenta nr 9. Trenowaliśmy na nowo otwartej hali sportowej, z salką fittnes, siłownią i pływalnią. Były treningi 3x dziennie, zwiedzanie Torunia, bieg na orientację, chrzest. Obyło się bez większych kontuzji i nieszczęść. Pracowaliśmy solidnie, mam nadzieję, że powalczymy o medale w lidze.

Treningi rozpoczął również zespół II-ligowy. Przed nimi długi sezon, do rozegrania 22 spotkania. Już 7-8 września dziewczyny powalczą w turnieju towarzyskim w Poznaniu.
Mistrzostwa województwa kadetek !
złoto i srebro nasze !awans do 1/2 MP !
Mamy baraże!
Dzisiejszego dnia tj. 09.03 o godzinie 17.00 odbył się mecz pomiędzy UKS ARES NOWA SÓL - AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY. Zmagania zostały zakończone pozytywnym wynikiem dla naszego zespołu. Nasze dziewczyny wygrały 3:0

Dziękujemy wszystkim kibicom oraz przybyłym osobom. Zajęliśmy III miejsce w tabeli, a z tego wynika, że baraże przed nami!

Serdeczne gratulacje od kibiców oraz podziękowania od Trenera Mirosława Kasprowicza dla naszych drogich dziewczyn. Myślimy, że nasze osiągi to dopiero początek czegoś wielkiego, przed nami wiele trudnych zmagań oraz ciężkich treningów.

Serdeczne podziękowania także dla wspaniałych czirliderek, które zaskoczyły nas swoimi układami.

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?
Wynik
05.10.2013 16.00